Owoce XXIV Targów Wydawców Katolickich

Za nami kolejna edycja Targów Wydawców Katolickich, które odbyły się 12-15 kwietnia 2018 r. w Arkadach Kubickiego na Zamku Królewskim w Warszawie. Była to okazja do wielu owocnych spotkań z czytelnikami, a także z naszymi gośćmi.

Targi swoją obecnością zaszczycił metropolita częstochowski ks. abp Wacław Depo, który udzielił błogosławieństwa na dalszą pracę redakcji dwumiesięcznika „Któż jak Bóg”.

Tegoroczne Targi przyniosły wielką radość z Nagrody Małego Feniksa dla czasopisma „Któż jak Bóg”. W uzasadnieniu napisano: „W 25-lecie istnienia dwumiesięcznika poświęconego tematyce anielskiej przedstawiającego dzieje aniołów w historii zbawienia i ich wpływu na ludzkie życie, oraz przegląd aktualnych tematów z obszaru wiary i duchowości; za publikowanie katechez i materiałów o charakterze formacyjnym, duchowym”.

Wręczenie nagrody odbyło się w sobotę, 14 kwietnia, podczas uroczystej gali w bazylice katedralnej św. Michała Archanioła i św. Floriana Męczennika w Warszawie.

W sobotę miało miejsce także spotkanie z ks. dr. Henrykiem Skoczylasem, autorem książki Perły ze świata Aniołów. Autor opowiadał o inspiracjach do stworzenia publikacji i osobistym doświadczeniu kontaktu ze swoim Aniołem Stróżem, a także rozmawiał z czytelnikami.