Komunikat o błędzie

Notice: Undefined variable: output w business_breadcrumb() (linia 26 z /home/michalici/ftp/newDrupal/sites/all/themes/business/template.php).
29/7/2015

– Nie pozostawiajcie nigdy Jezusa Chrystusa. Nigdy… Nigdy… – to były jedne z pierwszych słów, jakie padły na pokrytej specjalną wykładziną płycie stadionu Narodowego. Miejsca, które przez 15 godzin upalnego słonecznego lipcowego dnia stały się bezspornie największą świątynią w Polsce. Czarnoskóry charyzmatyk. Człowiek pokory, rozkochany w Jezusie. Z wiarą, która – po biblijnemu – przenosi góry. John Bashobora. Te słowa wypowiedział właśnie on.

więcej »
14/7/2015

W najbliższą sobotę po raz drugi na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędą się rekolekcje ewangelizacyjne, prowadzone przez o. Johna Bashoborę. Spotkanie "Jezus na Stadionie" odbędzie się pod hasłem: "PRZYCHODZĘ, ABY DAĆ CI ŻYCIE W OBFITOŚCI" i poświęcone będzie przyjęciu obdarowania, jakie do naszego życia przynosi Jezus. Na rekolekcje wybiera się także św. Michał Archanioł, który w znaku Figury z Monte Sant' Angelo od dwóch lat wędruje po Europie.

więcej »
9/7/2015

Tajemnicza wizyta św. Michała Archanioła na Jasnogórskim Wzgórzu dobiegła końca. Największy z aniołów w znaku Figury z Gargano nawiedził to święte miejsce. Pokłonił się swojej Królowejj, a w godzinie Apelu Jasnogórskiego z licznymi pielgrzymami czuwał w Cudownej Kaplicy. To wyjątkowe spotkanie Królowej Aniołów z Księciem wojsk niebieskich zobaczyły miliony Polaków na całym świecie.

więcej »
7/7/2015

We wtorek, od godzin rannych w bazylice rozpoczął się drugi dzień adoracji przy figurze św. Michała Archanioła z Gargano. Pierwsza Msza św. została odprawiona o godz. 8.00, kolejna rozpoczęła się o godz. 12.00  połączona z odnowieniem przyrzeczeń chrzcielnych, błogosławieństwem chorych, samotnych i starszych.Wieczorem o godz. 18.00 w ramach nawiedzenia odbędzie się Msza św. z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie z nałogów za przyczyną św. Michała Archanioła z modlitwą wstawienniczą przed Najświętszym Sakramentem. Ostatnim punktem uroczystości będzie Apel Jasnogórski w Kaplicy Matki Bożej, prowadzony przez księży michalitów. 

więcej »
29/6/2015

W nocy z 6 na 7 lipca 2015 roku w Cudownej Kaplicy Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze odbędzie się całonocne czuwanie ze św. Michałem Archaniołem w znaku figury z Groty Objawień na Gargano. Modlitwę poprowadzi Armia św. Michała Archanioła. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

więcej »
26/6/2015

W sobotę 18 lipca 2015 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędą się kolejne rekolekcje. To już trzecia edycja niezwykłego spotkania. Główne spotkania poprowadzi o.  John Baptist Bashobora z Ugandy. Wszyscy, którzy chcą się modlić i doświadczyć wspólnoty żywego Kościoła, zapraszamy na to spotkanie.

więcej »
13/6/2015

Figura św. Michała Archanioła z Cudownej Groty Objawień na Gargano, która od przeszło dwóch lat przemierza Polskę, nawiedzi Sanktuarium Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze. Uroczystości odbędą się w dniach 6-7 lipca bieżącego roku i obejmą zarówno Jasnogórską Bazylikę, jak również Kaplicę Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej. W programie nocne czuwanie, Msza św. dla chorych oraz modlitwy o uzdrowienie i uwolnienie, prowadzone przy okazji tej niezwykłej peregrynacji.

więcej »
27/5/2015

Czekali przy granicy parafii. Do tego dnia przygotowywali się kilka tygodni. I wreszcie, w eskorcie policji i straży pożarnej przybył do miasta. Witany ze sztandarami, orkiestrą i honorami. Michał Archanioł przybył do Kolna. „Gość w dom – Bóg w dom” – głosi polskie przysłowie. I jako gość został przyjęty w mieście. Dla niego marsze grała orkiestra. Rozpoczął się czas mocy i łaski. Gdy Michał przychodzi – Bóg wzbudza urodzaje. Kolno w łaskach Boga.

więcej »
2/5/2015

Czterdzieści osiem godzin Peregrynacji Figury św. Michała Archanioła w Pobenedektyńskim Opactwie w Jarosławiu. Książę wojska niebieskiego nawiedził Kościół św. Mikołaja i Stanisława, Czarną Kaplicę, Kaplicę Sióstr Benedyktynek, Kościół Świętego Ducha i Dom Ulgi w Cierpieniu im. św. Jana Pawła II. We wszystkich tych miejscach duch modlitwy i anielskiego spotkania. Na zakończenie ks. prał. Marek Pieńkowski zawierzył Opactwo opiece św. Michała Archanioła.

więcej »

Strony