Komunikat o błędzie

Notice: Undefined variable: output w business_breadcrumb() (linia 26 z /home/michalici/ftp/newDrupal/sites/all/themes/business/template.php).
2/5/2015

Czterdzieści osiem godzin Peregrynacji Figury św. Michała Archanioła w Pobenedektyńskim Opactwie w Jarosławiu. Książę wojska niebieskiego nawiedził Kościół św. Mikołaja i Stanisława, Czarną Kaplicę, Kaplicę Sióstr Benedyktynek, Kościół Świętego Ducha i Dom Ulgi w Cierpieniu im. św. Jana Pawła II. We wszystkich tych miejscach duch modlitwy i anielskiego spotkania. Na zakończenie ks. prał. Marek Pieńkowski zawierzył Opactwo opiece św. Michała Archanioła.

więcej »
12/3/2015

10 marca 2015 roku, w Katedrze Kaliskiej, zakończyła się peregrynacja figury św. Michała Archanioła z Groty Objawień na Gargano. Widać bardzo był bardzo oczekiwany w tym mieście, skory tylu ludzi przez 72 godziny uczestniczyło w tych wydarzeniach. Uroczystej Eucharystii o godzinie 18.30 przewodniczył Biskup Łukasz Buzun – biskup pomocniczy diecezji kaliskiej.

więcej »
10/3/2015

"Saint Michael the Archangel defend us in  the day of battle" - „Święty Michale Archaniele broń nas w walce i wyproś łaskę uzdrowienia” - prosili żarliwie wierni z parafii St Claire w Gross Point Park koło Detroit podczas trzeciego dnia nawiedzenia figury z Gargano. Duch Święty zstępował z mocą, pokojem i z ożywiającą serca miłością podczas ponad 2-godzinnej modlitwy wieczornej. Eucharystia, adoracja Najświętszego Sakramentu, koronka anielska oraz modlitwa o uzdrowienie i uwolnienie z nałogów wypełniły amerykański wieczór.

więcej »
8/3/2015

W piątkowe popołudnie figura św. Michała Archanioła z łaskami słynącej groty objawień w Monte Sant’Angelo przekroczyła granicę kanadyjsko-amerykańską i wieczorem dotarła do parafii św. Klary w Grosss Point Park, gdzie od dwóch i pół roku posługę duszpasterską pełnią księża michalici. Nawiedzenie figury połączone jest z rekolekcjami parafialnymi . Relacja na www.stclarem.org

więcej »
8/3/2015

Św. Michał Archanioł w znaku figury z cudownej  groty objawień w Monte Sant’Angelo kontynuuje swoją peregrynację po kanadyjskiej  ziemi. W dniach od 28 lutego do 4 marca br. nawiedził parafię Najświętszego Serca Pana Jezusa i Św. Michała Archanioła w Sarni, gdzie posługują księża  diecezjalni. Przybył także do czterech znajdujących się na terenie parafii szkół katolickich.

więcej »
16/2/2015

Figura św. Michała Archanioła, która została poświęcona przez abpa Douglasa Younga 16 lutego ubiegłego roku podczas wizytacji kanonicznej, pielgrzymuje po michalickiej parafii Kuli (archidiecezja Mount Hagen). Peregrynacja rozpoczęła się w grudniu 2014 i jej zakończenie planowane jest we wrześniu 2015 r. w uroczystość Św. Michała Archanioła. Okres 9 miesięcy daje możliwość nauczenia wielu modlitw i rozbudzenia kultu do św. Michała Archanioła i Aniołów. W czasie tej długiej nowenny parafianie mają również okazję przyjęcia sakramentów i pogłębienia swojej wiary.

więcej »
6/2/2015

6 lutego bieżącego roku w parafii Matki Bożej Królowej Polski (ul. Robotnicza 69) odbędzie się Peregrynacja Figury św. Michała Archanioła z Cudownej Groty Objawień na Gargano. W programie całonocne czuwanie z Księciem Niebieskim, modlitwa za chorych, Msza z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie oraz Wieczór Uwielbienia Boga wraz ze św. Michałem Archaniołem i Aniołami. Zapraszamy serdecznie

więcej »
24/1/2015

Figura św. Michała Archanioła z cudownej Groty Objawień na Gargano na początku bieżącego roku nawiedzi Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach i pozostanie do 4 lutego. W programie nawiedzenie kaplicy z łaskami słynącym obrazem Jezusa Miłosiernego, Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego dla dziewcząt i bazyliki. W klasztorze trwa się nowenna, która stanowi duchowe przygotowanie do tego niezwykłego wydarzenia. Zobacz szczegółowy plan peregrynacji

więcej »
22/1/2015

Rusza kolejny rok Nawiedzenia Figury św. Michała Archanioła z cudownej Groty Objawień na Gargano. Do tej pory Książę Wojsk Niebiańskich nawiedził w Polsce 256 parafii, ponad sto klasztorów sióstr zakonnych, liczne szkoły, domy dziecka, noclegownie dla bezdomnych, a nawet Stadion Narodowy w Warszawie. Bieżący rok kalendarzowy obłożony jest kolejnymi miejscami nawiedzenia w całej Polsce. Zapełnia się również kalendarium 2016 roku. Trwają też zapisy na rok 2017.

więcej »

Strony