Komunikat o błędzie

Notice: Undefined variable: output w business_breadcrumb() (linia 26 z /home/michalici/ftp/newDrupal/sites/all/themes/business/template.php).
7/2/2016

W najbliższy wtorek, w Sanktuarium św. Józefa w Częstochowie (ul. Okrzei 41), w godzinach wieczornych rozpocznie się Peregrynacja Figury św. Michała Archanioła z Cudownej Groty Objawień na Gargano. To kolejna częstochowska parafia, która zaprosiła niezwykłego gościa w znaku pięknej gargańskiej figury. Czas mocy i łaski potrwa 48 godzin. Serdecznie zapraszamy do udziału - poniżej szczegółowy plan nawiedzenia.

więcej »
7/2/2016

Zakończyły się rekolekcje peregrynacyjne, głoszone od 4 lutego w kościele pw. Świętego Krzyża w Świdnicy. Na zaproszenie ks. Radosława Kisiela, michalita ks. Robert Ryndak przybliżył świdniczanom osobę, zadanie i kult św. Michała Archanioła. Natomiast dla osób związanych już z Księciem Zastępów Anielskich rekolekcje były okazją do odnowienia więzi i pogłębienia jej.

więcej »
18/12/2015

W kaliskiej bazylice w piątek wieczorem (11 grudnia br.) rozpoczęła się peregrynacja figury św. Michała Archanioła z Gargano. Uroczystościom przewodniczył bp Stanisław Napierała. Przez trzy dni w Sanktuarium św. Józefa wierni będą mogli gromadzić się przy św. Michale Archaniele.

więcej »
18/12/2015

Święty Michał Archanioł nie pozostaje głuchy na nasze prośby. Od 20 września 2015 roku figura św. Michała Archanioła z Gargano peregrynuje po Francji. Książę wojsk niebieskich nawiedził również naszą parafię Notre Dame d’Alfortville et Saitnt Pierre. Figura świętego Michała przybyła do nas już 22 października. Została przywitana najpierw przez wspólnotę francuską adoracją Najświętszego Sakramentu i Mszą św. celebrowaną przez ks. proboszcza Sławomira Głodzika. O 19.45 była również Msza św. w języku polskim. Modlitwy za wstawiennictwem św. Michała Archanioła trwały w kościele Notre Dame d’Alfortville aż do niedzieli.

więcej »
16/12/2015

W dniach 11-12 grudnia 2015 roku Figura św. Michała Archanioła była w parafii St. Nicolas-des-Champs przy ulicy Rue de Turbigo 49 w Paryżu. Jest to jeden z największych sukcesów św. Michała tu we Francji. W uroczystości uczestniczyło ponad 600 osób.

więcej »
4/12/2015

Z okazji 35. rocznicy istnienia grupy „Marie Fille de Sion – Maryja Córa Syjonu”, modliliśmy się w kaplicy w Paryżu, która bardziej przypomina katakumby niż kaplicę. Została ona poświęcona przez kard. Lustiger, a jej patronem jest św. Michał Archanioł.

więcej »
16/11/2015

Gdańska Żabianka pokochała św. Michała Archanioła. Dwa lata temu Parafia Matki Bożej Fatimskiej gościła u siebie Figurę Księcia wojsk niebieskich. 20 listopada przybędzie do tej parafii drugi raz. W programie nawiedzenia Msza św. dla chorych, modlitwa o uzdrowienie i uwolnienie z nałogów, modlitwa za wątpiących i poszukujących sensu życia, anielskie godzinki i koronka anielska. Zapraszamy wszystkich do licznego udziału.

więcej »
7/11/2015

W dniach 3-4 listopada 2015 siostry służebniczki przeżywały peregrynację Figury Św. Michała Archanioła z Groty Objawień na Górze Gargano. Do tych dni wspólnota sióstr przy ul. Krakowskiej 15 w Dębicy przygotowała się nowenną. Figura ś. Michała została przywieziona z domu generalnego 3. listopada w południe.

więcej »
12/10/2015

Figura św. Michała Archanioła z groty objawień na górze Gargano we Włoszech w ramach peregrynacji po Polsce będzie przebywać na terenie Archidiecezji Poznańskiej. W dniach od 14 do 16 października 2015 r. zatrzyma się w Grodzisku Wielkopolskim (Parafia św. Jadwigi, ul. Kościelna 1), gdzie po raz drugi wierni całego miasta i okolic będą mogli za wstawiennictwem św. Michała upraszać u Boga potrzebnych łask, szczególnie wytrwałości w dobrym oraz zachowania od wpływów szatańskich.

więcej »

Strony