Komunikat o błędzie

Notice: Undefined variable: output w business_breadcrumb() (linia 26 z /home/michalici/ftp/newDrupal/sites/all/themes/business/template.php).
29/6/2015

W nocy z 6 na 7 lipca 2015 roku w Cudownej Kaplicy Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze odbędzie się całonocne czuwanie ze św. Michałem Archaniołem w znaku figury z Groty Objawień na Gargano. Modlitwę poprowadzi Armia św. Michała Archanioła. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

więcej »
26/6/2015

W sobotę 18 lipca 2015 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędą się kolejne rekolekcje. To już trzecia edycja niezwykłego spotkania. Główne spotkania poprowadzi o.  John Baptist Bashobora z Ugandy. Wszyscy, którzy chcą się modlić i doświadczyć wspólnoty żywego Kościoła, zapraszamy na to spotkanie.

więcej »
13/6/2015

Figura św. Michała Archanioła z Cudownej Groty Objawień na Gargano, która od przeszło dwóch lat przemierza Polskę, nawiedzi Sanktuarium Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze. Uroczystości odbędą się w dniach 6-7 lipca bieżącego roku i obejmą zarówno Jasnogórską Bazylikę, jak również Kaplicę Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej. W programie nocne czuwanie, Msza św. dla chorych oraz modlitwy o uzdrowienie i uwolnienie, prowadzone przy okazji tej niezwykłej peregrynacji.

więcej »
27/5/2015

Czekali przy granicy parafii. Do tego dnia przygotowywali się kilka tygodni. I wreszcie, w eskorcie policji i straży pożarnej przybył do miasta. Witany ze sztandarami, orkiestrą i honorami. Michał Archanioł przybył do Kolna. „Gość w dom – Bóg w dom” – głosi polskie przysłowie. I jako gość został przyjęty w mieście. Dla niego marsze grała orkiestra. Rozpoczął się czas mocy i łaski. Gdy Michał przychodzi – Bóg wzbudza urodzaje. Kolno w łaskach Boga.

więcej »
2/5/2015

Czterdzieści osiem godzin Peregrynacji Figury św. Michała Archanioła w Pobenedektyńskim Opactwie w Jarosławiu. Książę wojska niebieskiego nawiedził Kościół św. Mikołaja i Stanisława, Czarną Kaplicę, Kaplicę Sióstr Benedyktynek, Kościół Świętego Ducha i Dom Ulgi w Cierpieniu im. św. Jana Pawła II. We wszystkich tych miejscach duch modlitwy i anielskiego spotkania. Na zakończenie ks. prał. Marek Pieńkowski zawierzył Opactwo opiece św. Michała Archanioła.

więcej »
12/3/2015

10 marca 2015 roku, w Katedrze Kaliskiej, zakończyła się peregrynacja figury św. Michała Archanioła z Groty Objawień na Gargano. Widać bardzo był bardzo oczekiwany w tym mieście, skory tylu ludzi przez 72 godziny uczestniczyło w tych wydarzeniach. Uroczystej Eucharystii o godzinie 18.30 przewodniczył Biskup Łukasz Buzun – biskup pomocniczy diecezji kaliskiej.

więcej »
10/3/2015

"Saint Michael the Archangel defend us in  the day of battle" - „Święty Michale Archaniele broń nas w walce i wyproś łaskę uzdrowienia” - prosili żarliwie wierni z parafii St Claire w Gross Point Park koło Detroit podczas trzeciego dnia nawiedzenia figury z Gargano. Duch Święty zstępował z mocą, pokojem i z ożywiającą serca miłością podczas ponad 2-godzinnej modlitwy wieczornej. Eucharystia, adoracja Najświętszego Sakramentu, koronka anielska oraz modlitwa o uzdrowienie i uwolnienie z nałogów wypełniły amerykański wieczór.

więcej »
8/3/2015

W piątkowe popołudnie figura św. Michała Archanioła z łaskami słynącej groty objawień w Monte Sant’Angelo przekroczyła granicę kanadyjsko-amerykańską i wieczorem dotarła do parafii św. Klary w Grosss Point Park, gdzie od dwóch i pół roku posługę duszpasterską pełnią księża michalici. Nawiedzenie figury połączone jest z rekolekcjami parafialnymi . Relacja na www.stclarem.org

więcej »
8/3/2015

Św. Michał Archanioł w znaku figury z cudownej  groty objawień w Monte Sant’Angelo kontynuuje swoją peregrynację po kanadyjskiej  ziemi. W dniach od 28 lutego do 4 marca br. nawiedził parafię Najświętszego Serca Pana Jezusa i Św. Michała Archanioła w Sarni, gdzie posługują księża  diecezjalni. Przybył także do czterech znajdujących się na terenie parafii szkół katolickich.

więcej »

Strony