Komunikat o błędzie

Notice: Undefined variable: output w business_breadcrumb() (linia 26 z /home/michalici/ftp/newDrupal/sites/all/themes/business/template.php).

Sukces św. Michała we Francji

W dniach 11-12 grudnia 2015 roku Figura św. Michała Archanioła była w parafii St. Nicolas-des-Champs przy ulicy Rue de Turbigo 49 w Paryżu. Jest to jeden z największych sukcesów św. Michała tu we Francji. W uroczystości uczestniczyło ponad 600 osób.

Ks. Proboszcz Christophe Aubanelle wygłosił konferencję o św. Michale, następnie zrobił wprowadzenie do przyjęcia szkaplerza, wyjaśniając czym jest Szkaplerz św. Michała Archanioła i czym jest Bractwo Szkaplerzne. Odbyła się też modlitwa o uwolnienie i uzdrowienie duchowe  oraz  Adoracja Najświętszego Sakramentu. Całe czuwanie  trwało do północy. Szkaplerz św. Michała przyjęło ponad 300 osób, tak że  aż ich zabrakło oraz wiele dewocjonaliów.

Św. Michał zatroszczył się i przyszedł mi na pomoc z zastępem aniołów, to jest ludzi dobrej woli, którzy mi w tym pomogli. Na prośbę Ks. Proboszcza, figura św. Michała Archanioła pozostanie jakiś czas w tej parafii.

s. Rozalia Oleniacz CSSMA – Paryż