06

KWIECIEŃ

XXIV Targi Wydawców Katolickich - Zaproszenie

Serdecznie zapraszamy na XXIV Targi Wydawców Katolickich, które odbędą się w dniach 12-15 kwietnia 2018 r. w Arkadach Kubickiego na Zamku Królewskim w Warszawie.

Będziemy tam obecni razem ze św. Michałem Archaniołem i naszym dwumiesięcznikiem „Któż jak Bóg”.
Dla każdego odwiedzającego słodki poczęstunek. 

SPOTKANIE AUTORSKIE

Serdecznie zapraszamy na spotkanie autorskie z dr. Henrykiem Skoczylasem, michalitą, twórcą książki „Perły ze świata Aniołów”.

Spotkanie odbędzie się w sobotę 14 kwietnia o godzinie 14.00 w namiocie przed Arkadami Kubickiego na Zamku Królewskim w Warszawie. Autor będzie podpisywał swoją książkę od godziny 13.00 oraz po spotkaniu przy stoisku nr 50.

Ks. dr Henryk Skoczylas jest angelologiem, biblistą, duszpasterzem w Sanktuarium św. Michała  Archanioła w Monte Sant’Angelo oraz autorem wielu publikacji w języku polskim i angielskim. Podczas spotkania przybliży uczestnikom niezwykły świat niebiańskich duchów, odpowie na postawione pytania oraz omówi swoje najnowsze dzieło.

Rozmowę z Autorem poprowadzi Redaktor Naczelny dwumiesięcznika „Któż jak Bóg” oraz kwartalnika „The Angels” ks. Piotr Prusakiewicz, michalita. Spotkanie odbędzie się w języku polskim i angielskim.

Uczestnicy otrzymają okolicznościowe upominki.